Ukraiński piosenkarz Arsen Szawliuk (Arsen Shavlyuk / Арсен Шавлюк)

Arsen Szawliuk (Arsen Shavlyuk / Арсен Шавлюк) urodził się w Kijowie 17 marca 2005 r. W 2010 r. zaczął uczęszczać na zajęcia artystyczne do centrum kultury dla dzieci i jednocześnie studia nagraniowego PARADIZ. Od 2011 roku uczestniczy też w zajęciach wokalnych w szkole artystycznej im. Stefana Turczaka. Grupę artystyczną Paradiz Kids uważa za swoją drugą rodzinę. W swoich zamiłowaniach do śpiewu, gry aktorskiej i tańca jest aktywnie wspierany przez ojca.

Występ Arsena podczas Głos dzieci Ukraina 2012

W 2012 roku Arsen Szawliuk odniósł kilka znaczących sukcesów. Wygrał Grad Prix ukraińskiego konkursu wokalnego „Kiev Art Time 2012”, zagrał epizodyczną rolę w filmie fabularnym „Мой папа летчик” (tł. Mój tata jest pilotem), ale największą sławę przyniósł mu udział w ukraińskiej edycji popularnego holenderskiego programu rozrywkowego The Voice Kids – Голос. Дети 2012 (Głos Dzieci Ukraina 2012). Udało mu się dojść do półfinału i odpadł tylko dlatego, że Swietłana Łoboda uznała, że dla siedmioletniego chłopca wygrana nad dziesiątkami starszych dzieci mogłaby być demoralizująca.

Arsen Szawliuk dzieciaki z Głos dzieci Ukraina

W tym roku Arsen będzie reprezentować Ukrainę na Międzynarodowym Festiwalu Sztuk „Słowiański Bazar w Witebsku”. Oprócz tego na początku 2013 r. zrealizowano kilka teledysków z jego udziałem. 18 kwietnia na kanale YouTube ParadizKIDS opublikowano cover piosenki „Unchain My Heart” (Unchain My Heart on-line – HD Ready) oraz klip z nową wersją piosenki, która jest specjalnością chłopca: Хулігани на городі (Hulіgani na gorodi on-line) (POLECAM!). Oba filmy nakręcono jednego dnia – chłopiec pracował na planie od 6 rano do późnych godzin nocnych.

źródła zdjęć i informacji:

Arsen Shavlyuk | VKontakte

Подопечный Лободы снял клип для «Славянского Базара» » Starbom.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s