Amerykański aktor Kadan Rockett

Kadan Rockett urodził się ok. 2005 roku. Podobno zadebiutował na deskach teatru w wieku 1 dnia (!). W ciągu kilku pierwszych lat życia wystąpił ponad 850 razy, między innymi dwukrotnie w programie „America’s Got Talent” na NBC, w którym wcielił się w małego Howiego Mandela.

Kadan Rockett

Kadan wychowuje się z siostrą Brooklyn i tatą Bartem w Kalifornii. Ich ojciec jest wszechstronnym wykonawcą, wraz z dziećmi próbuje swoich sił w magii i brzuchomówstwie. Jego umiejętności można podziwiać na oficjalnej stronie i na kanale YouTube. Na YouTube można obejrzeć trzy filmy wideo z udziałem Kadana:

casting Kadana Rocketta – YouTube (polecam!)

Kadan Rockett wykonuje sztuczki magiczne – YouTube

Kadan Rockett jako brzuchomówca – YouTube

Na profilu Facebook Kadana (został założony, kiedy chłopiec miał 5 lat) zamieszono info: „Uwielbiam moją rodzinę, przytulanie się z mamą, pomaganie tacie w gotowaniu, podróże, latanie, zabawę z przyjaciółmi, pływanie i pogodę w Kalifornii. Aktorstwo i muzyka są moją pasją!!!” W zainteresowaniach dodaje także, że „lubi podróżować, szczególnie jeśli wiąże się to lataniem samolotem”.

Kadan Rockett niedawno zadebiutował w głównych rolach w kinie. Jego pierwszą znaczącą rolą była ta w filmie „The Fortune Theory” w 2013 r. w której zagrał Jimmy’ego. W tym samym roku wystąpił też w filmie „Dark Skies” jako Sam.

Kilka zdjęć z Kadanem (w wieku 4 – 7 lat):

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s